KONST / Litografier / Färglitografi 14222062
nr 1422 2062
Christina Knall
(f. 1947), Sverige
Signerad, numrerad 18/290, Vaxholsmbåt. Färglitografi, bildmått: 32x42cm, yttermått inklusive ram: 46x55cm
Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:11:40
27/9 20:00:21
27 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm